Kable Światłowodowe typu DROOP

Kable Światłowodowe typu DROOP

Firma MB Connect posiada w stałej ofercie kable wewnętrzne typu Breakout, kable uniwersalne, zewnętrzne, mikrokable, kable napowietrzne typu DROOP, specjalistyczne i inne. Posiadamy bogaty stan magazynowy kabli światłowodowych w zależności od ich typu, oraz rodzaju i ilości włókien. W stałej ofercie posiadamy kable renomowanego producenta - Draka należącego do Prysmian Group. Grupa Prysmian jest światowym liderem w branży kabli i instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych. Konsorcjum produkuje między innymi wysokiej klasy kable i wyposażenie do komunikacji głosowej, transmisji danych i obrazu oraz oferuje kompletny asortyment włókien światłowodowych, kabli światłowodowych i miedzianych oraz systemów połączeniowych. Na indywidualne zapotrzebowanie Klienta możemy zaproponować również kable innych znanych producentów takich jak TELE-FONIKA, BELDEN, Leoni, Lapp Kabel, Optix i inne.

Kable Światłowodowe typu DROOP

OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy ~ 3mm duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7.5mm).

Kabel nawinięty na wygodnych w obsłudze obrotowych szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach.

Parametry kabli światłowodowych typu DROOP:

Cechy produktu:

  • Zakres temperatur:
    transport(przechowywanie): -20 do +70 ̊C
    instalacja: -10 do +60 ̊C
    praca: -20 do +70 ̊C
  • Wzmocniony włóknem aramidowym
  • Powłoka zewnętrzna czarna FR PU, grubość 0,7mm, odporna na UV

Zastosowania: Instalacje FTTx wewnętrzne i zewnętrzne, do podwieszania na przęsłach o maksymalnej rozpiętości 80-100m, do ułożenia w pierwotnej i wtórnej kanalizacji kablowej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).