Wewnętrzne

Wewnętrzne

Firma MB Connect posiada w stałej ofercie kable wewnętrzne typu Breakout, kable uniwersalne, zewnętrzne, mikrokable, kable napowietrzne typu DROOP, specjalistyczne i inne. Posiadamy bogaty stan magazynowy kabli światłowodowych w zależności od ich typu, oraz rodzaju i ilości włókien. W stałej ofercie posiadamy kable renomowanego producenta – Draka należącego do Prysmian Group. Grupa Prysmian jest światowym liderem w branży kabli i instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych. Konsorcjum produkuje między innymi wysokiej klasy kable i wyposażenie do komunikacji głosowej, transmisji danych i obrazu oraz oferuje kompletny asortyment włókien światłowodowych, kabli światłowodowych i miedzianych oraz systemów połączeniowych. Na indywidualne zapotrzebowanie Klienta możemy zaproponować również kable innych znanych producentów takich jak TELE-FONIKA, BELDEN, Leoni, Lapp Kabel, Optix i inne.

Wewnętrzne

Kabel światłowodowy  typu Breakout znajdzie zastosowanie tam gdzie równolegle biegnie wiele włókien światłowodowych. Jest to kabel wielowłóknowy z wyprowadzeniami na poszczególne włókna kabla w osłonie patchcordowej o średnicy 2,1mm. Dzięki podwójnej ochronie włókien światłowodowych kable tego typu zapewniają im bardzo dobrą ochrone podczas instalacji i użytkowania.

MB Connect posiada w swojej ofercie kable światłowodowe typu breakout z włóknami SM, OM1, OM2, OM3, OM4 zawierające od 2 do 24 włókien. Kable z większą ilością włókien dostępne na zamówienie.

Parametry kabli światłowodowych typu Breakout:

Cechy produktu:

 • Zakres temperatur (zgodny z normą IEC 60794-1-2-F1):
  transport(przechowywanie): -30 do +70 ̊C
  instalacja: -5 do +50 ̊C
  praca: -5 do +55 ̊C
 • Dopuszczalny promień gięcia kabla:
  Statyczny (zgodny z normą IEC 60794-1-2-E11): 10 x ø
  Dynamiczny (zgodny z normą IEC 60794-1-2-E6): 15 x ø
 • Odporność ogniowa (zgodna z normami IEC 60754-2 (EN 50267-2-2) i  IEC 60332-1 (EN 60332-1)

Zastosowania: LAN, CATV,  transmisja danych, sieci pasywne, przemysł.