Pigtaile światlowodowe

Pigtaile światłowodowe


Firma MB Connect posiada w swojej ofercie pigtaile światłowodowe z wszystkimi typami włókna i złącz dostępnymi na rynku. Dzięki bogatym stanom magazynowym jest w stanie maksymalnie skrócić czas dostawy do Klienta.

Do każdego pigtaila dołączany jest protokół pomiarowy potwierdzający zgodność jego parametrów transmisyjnych z obowiązującymi normami.

Parametry pigtaili światłowodowych:

Cechy produktu:

  • Niska tłumienność wtrąceniowa
  • Niskie straty odbiciowe
  • Stabilność parametrów mechanicznych
  • Wysoka jakość wykonania potwierdzona protokołem pomiarowym.

Zastosowania: LAN, FTTX, CATV,  transmisja danych, sieci pasywne, punkty dostępowe i węzłowe, przemysł.

Dostępne warianty pigtaili światłowodowych:

SM ze złączami LC/PC, LC/APC, SC/PC, SC/APC, FC/PC, FC/APC, ST

MM 62,5/125 OM1 ze złączami LC/PC, SC/PC, FC/PC, ST

MM 50/125 OM2 ze złączami LC/PC, SC/PC, FC/PC, ST

MM 50/125 OM3 ze złączami LC/PC, SC/PC, FC/PC, ST

MM 50/125 OM4 ze złączami LC/PC, SC/PC, FC/PC, ST